Titan Turret

Titan Turret

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 360
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Code-Monkey

Titan Turret heyecan dolu bir savaş oyunudur

Titan Turret karadan ve havadan amansızca saldıran düşmanlarınıza karşı son duruşunuzu gerçekleştirdiğiniz arcade shooter tarzında ücretsiz bir Android oyunudur.

Bitmek bilmeyen bir heyecan sunan savaş oyununda Titan adlı güçlü bir savunma silahını kullanmaktayız. Titan ile havadan bize bombalar atan helikopter ve uçakları düşürmeli, bombalarını etkisiz hale getirmeli, karadan yaklaşan tanklar ve jiplere karşı dikkatli olmalı, paraşütle inen askerleri indirmeliyiz. Düşmanlar bize saldırdıkça azalan canımıza dikkat ederek bölümü tamamlamalıyız.

Titan Turret'ta düşman öldürdükçe puanlar kazanmaktayız. Kazandığımız puanları savunma silahımızın farklı özelliklerini güçlendirmek için kullanabilir ve düşmanlarımıza karşı avantaj elde edebiliriz.

Titan Turret kolayca alışabileceğiniz ve basitçe oynayabileceğiniz eğlenceli bir savunma oyunudur. Oyun bu özelliğiyle bağımlılık yapmaktadır. Hızlı, aksiyon dolu bölümlerde düşmanlar durmak bilmeden size saldırırken çevik davranmalı ve en iyi Titan komutanlığına giden yolda ilerlemelisiniz. Oyun kazandığınız puanı dünya üzerindeki rakiplerinizle karşılaştırmanıza imkan vermektedir.

Not: Uygulama Android cihazınıza birkaç arama noktası eklemektedir. Eğer bu yeni arama sayfasını kullanmak istemezseniz telefonunuzdan kaldırabilirsiniz. Uygulamayı bu eklentileri kaldırdıktan sonra da herhangi bir değişiklik olmadan kullanabilirsiniz.