Tom Clancy's Rainbow Six 4 Lockdown Demo

Tom Clancy's Rainbow Six 4 Lockdown Demo

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 14,753
  • DOSYA BOYUTU 520.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Mükemmel bir oyun java oyun oynayanların bildiği Tom Clancy

Oyunun İçeriği:

- Şaşırtıcı grafikler, ultra gerçekçi Ragdoll fizikleri ve yakın savaş sahnelerinin gerçekliği…
- Playstation 2 Red Storm Entertainment şirketinin geliştirdiği ve şu ana kadar görülmemiş grafikler ve yoğun savaş sahneleri içeren yeni bir Grafik motoru kullanacakmış..
- Yeni süper büyüleyici takım bazlı oynanış : 10 Recon, Electronics ve Demolitions uzmanlarını da içeren çok uluslu hareketler siz 3 Takım arkadaşınıza Quick Order Interface veya Voice Command yoluyla emir verirken görevlerinizi bitirmenize yardımcı oluyor.
- Süper multiplayer deneyimi: En iyi multiplayer oyunlarından biri Klasikleriyle beraber geri dönüyor : Ayrı ekranlarda ve online olarak rakip veya kooperatif modlar.

Ayrıca oyunun konsollara özel modları da ayrı bir hava katacak:

- Playstation 2: Yeni Rivalry Mode ise Rainbow harekatlarını eğitimli paralı askerlere karşı bir şekilde tüm yeni hedef bazlı görevlerde takım oyunu sunuyor.
- Yeni Xbox Live Career Mode oyunculara tüm yeni hedef bazlı görevlerde kendi harekatlarını yaratma, yeteneklerini geliştirme ekstra ekipman elde etme gibi imkanlar sunuyor.
- Giderek artan düşman yapay zekası : her yeni bölümle düşman daha farklı kuşatma, gizli ateş ve oda temizleme işi yapıyor.
- Yeni silah ve donanımlar : görevlerinizi bitirene kadar elinize hareket izleyici, hasar bombaları ve ölümcül MTAR-21 mikro saldırı silahı elde edeceksiniz.
- Tansiyon arttırıcı sesler: Gıcırdayan tahtalardan fısıltılara ve yalvaran tutsaklara kadar her ses oyunun her noktada iş yapacağını gösteriyor.

Açıklama: merlininkazani.com