Topface

Topface

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,036
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Topface

Topface uygulaması ile dünyanın her yerinden farklı kişilerle tanışabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Topface yeni insanlarla iletişim kurmaktan ve onlarla farklı konular üzerine sohbetler yapmaktan hoşlananlara hitap eden bir uygulama. Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Topface ile kendi beğenilerinize uygun insanlarla tanışabileceğiniz bir platform sunuyor. Aralarından mutlaka bir tanesi sizinle aynı kafa yapısına sahip!

Uygulamayı kullanabilmek için elbette kendinize ait bir profil oluşturmanız gerekiyor. Profilinizi kişisel özellikleriniz ve fotoğraflarınız ile zenginleştirebilir ve bu sayede başkaları tarafından bulunmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcıların profillerinizi ziyaret ederek hoşunuza giden kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.

Topface’in en önemli özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılara istedikleri kişiyi kara listeye alma şansı sunması. Eğer birisi sizi rahatsız ediyorsa onu kara listenize alıp bir daha sizinle iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede güvenliğiniz tehlikeye atılmıyor, keyfiniz de kaçmıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Topface yepyeni insanlarla tanışmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken seçeneklerden biri.