Total Recoil

Total Recoil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 181
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thumbstar Games Ltd

Total Recoil bolca aksiyon sunan bir savaş oyunudur

Total Recoil her anı heyecan ile dolu olan, bolca çatışmanın yer aldığı ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz shooter türünde bir aksiyon oyunudur.

Sıradığı bir savaş oyunu olan Total Recoil'da vatanını kurtaran bir asker olmak için yola çıkıyoruz ve silahlarımızı kuşanıyoruz. Android cihazlar üzerinde görebileceğiniz en büyük, en çılgın çatışmaları yaşayabileceğiniz bir oyun olan Total Recoil'de düşman birlikleri bize dört bir yanımızdan saldırmakta ve bize bu düşman birimlerini yok etmek için birçok farklı silah seçeneği sunulmakta. Sıradan piyadelerle karşılaştığımız gibi helikopterlerle tanklarla ve güçlü devasa bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz.

Total Recoil'de kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz. Bu görüş açısı savaş alanının tümünü görebilmemize imkan tanıyan ve oyuna stratejik bir oynanış kazandırıyor. Oyunda etrafımızdan yaklaşan düşmanları birçok farklı silalh ile yok ederken üzerimize gelen roketlerden ve mermilerden kaçınmalıyız.

Total Recoil'in grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip ve akıcı bir şekilde çalışıyor. Eğer oynaması basit ve bolca eğlence sunan bir mobil oyun arıyorsanız Total Recoil hoşiunuza gidecektir.