TOXIKK

TOXIKK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 619
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

TOXIKK çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

TOXIKK, 90'lı yılların sonunda ve 2000'li yılların başında çıkış yapan Quake 3 Arena ve Unreal Tournament gibi oyunlardaki saf aksiyonu bilgisayarlarımıza taşıyan, online olarak oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan TOXIKK, yeni nesil online aksiyon oyunlarıyla kıyaslandığında karışıklığı azaltılmış ve rahatça oynanabilen, hızlı ve yoğun aksiyona yer veren bir oyun. Günümüzde online aksiyon oyunlarında MOBA formülü uygulanıyor, bu formüle sahip oyunlarda belli kahraman sınıflarına yer veriliyor ve bu kahramanlar belli silah setlerini ve ekipmanları kullanabiliyor. TOXIKK'te ise herhangi bir kahraman sınıfı, kahramanlara özel silahlar ve ekipmanlar bulunmuyor, herkes eşit şartlarda savaşıyor.

TOXIKK'te oyuncular birbirlerine karşı veya dev savaş robotlarına ve savaş araçlarına karşı savaşabilmekteler. Oyunda futuristik bir temel mevut, gelecekten gelen askerler, silahlar ve düşmanlar bu temeli oluşturmakta.

Tatmin edici bir grafik kalitesine sahip oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHz DUal Core işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 260 ekran kartı

- 4 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme