Toy Defense 2

Toy Defense 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 379
  • DOSYA BOYUTU 87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Melesta Games

Toy Defense 2, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğeniz başarılı bir kule savunma ve savaş oyunudur.

Toy Defense 2, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve ikinci dünya savaşını konu alan başarılı bir kule savunma, savaş ve strateji oyunudur. Tüm bu türleri bir araya getirmeyi başaran oyun kullanıcılara benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyunda amacınız sahip olduğunuz çeşitli silahları kullanarak, düşman kuvvetler tarafından akın akın üstünüze gelen saldırılara karşı üssünüzü korumaya çalışmaktır.

İkinci Dünya Savaşı sırasında ismi geçen Stalingard Savaşı gibi tarihe damgasını vurmuş ve adını kazımış farklı 18 savaş senaryosunda Toy Defense 2 ile sizlerde yerinizi alabilirsiniz.

Serinin devam oyunu olan Toy Defense 2 ile birlikte çok daha fazla oynanabilir bölüm, Dünya Savaşı sırasında kullanılan gerçek silahlar ve araçlar, her birim için fazladan yükseltme seçenekleri, yeni güçlendirme sistemi ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Bu amansız ve acımasız savaşta askerlerinizin size ihtiyacı var. Toy Defense 2'de askerlerinizin kontrolünü ele alarak üssünüzü düşmanlara karşı koruyabilirsiniz.