Train Runner

Train Runner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Parrotgames

Tren vagonları üstünde geçen ücretsiz bir sonsuz koşu arıyorsanız Train Runner aradıklarınızın tümünü veriyor.

Sonsuz koşu oyunu sevenlere minimalist grafiklerle merhaba diyen bir başka mobil oyun da Train Runner. Android cihazınız için yapılmış bir oyun olan Train Runner, isminden de anlayacağınız gibi, tren üzerinde refleklerinizi ve sabrınızı sınadığınız bir oyun. Gece treninde aksiyon dolu bir etap koşusuna girdiğiniz bu oyunda basit de olsa güzel olan görsellerden bahsetmekte fayda var. Oyunun bir başka ilginç yanı ise dik ekran açısıyla oynanıyor olması. Bu nedenden ötürü haritanın çok ilerisini göremiyorsunuz.

Kontrol seçenekleri çok kapsamlı olmasa da kendiliğinden koşturan çöp adamınızın zıplaması için ekranın herhangi bir yerini tıklıyorsunuz. Byük beklentilerle yaklaşmadığınız müddetçe eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Puan odaklı bir oyun oynadığınızı düşünecek olursanız daha fazlasını kazanmak için hırs yapıp azimle oynama ihtimaliniz de yüksek olacaktır.

Ücretsiz bir sonsuz koşu arıyorsanız ve şimdiye kadar oynadıklarınız sizi kesmediyse öğrenmesi kolay ama uzmanlaşması güç olan bir oyun olarak Train Runner'ı deneyebilirsiniz.