Traitor

Traitor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • DOSYA BOYUTU 42.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pigfrog Entertainment

Ücretsiz bir FPS oyunu oynayıp Nazi dönemi Almanya dönemini sonlandırabilecek kişi olmayı deneyin.

Medal of Honor serisini oynamış olanlar için ilk oyunu hatırlatacak bir FPS oyunu Android cihazlara ulaşıyor. Traitor isimli bu oyun Pigfrog Entertainment isimli bağımsız bir ekip tarafından üretilmiş bir İkinci Dünya Savaşı oyunu. Etrafta hunharca katliam yapmaktan çok sinsice oynayıp mümkün olabildiğince çatışmadan uzak görev tamamlamanız gerekiyor.

Kuralları bozan bir Alman subayını oynamış olduğunuz bu oyunda Hitler'in hüküm sürdüğü totaliter düzene meydan okuyan ve Nazi oluşumunu sonlandırmaya karar veren bir karaktere sahipsiniz. Oyun içerisindeki mutlak amacınız Adolf Hitler'in yaşamını sonlandırmak. Bunu başarabilmek için subay statünüzü kullanıp kışlalar içerisinde işinize engel olabilecek Nazi askerlerini tek tek infaz ediyorsunuz. Yine de uyarmış olalım, oyundaki en önemli husus gizliliğinizi mümkün olabildiğince yitirmemek.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Traitor isimli bu oyun 3 boyutlu grafikleriyle dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğiniz Traitor size başlangıç paketini sunuyor. Sonrasında oyuna devam etmek istediğinizde uygulama içi satın alma ile tüm senaryoya ulaşabiliyorsunuz.