Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 593
  • DOSYA BOYUTU 163.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Deemedya

Trial Xtreme 4 oynayabileceğiniz en gerçekçi motosiklet oyunları arasında yer alıyor.

Motosiklet oyunları ilgi alanınıza giriyorsa bu kategoride nam salmış olan Trial Xtreme'in son versiyonu olan Trial Xtreme 4'ü mutlaka denemelisiniz. Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda birbirinden zorlu parkurlarda geçen aksiyon dolu yarışlara katılıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza yüksek kaliteli grafiklerle zenginleştirilmiş bir atmosfer çıkıyor. Hem mekanların, hem motosikletlerin hem de karakterlerin modellemeleri gerçekten üst düzey kaliteye sahip. Buna ek olarak görev yapan gelişmiş fizik motoru da oyunun gerçekçilik seviyesini bir kademe yukarı taşıyor.

Trial Xtreme 4'te ilk birkaç bölüm ısınma havasında geçiyor ve bu bölümlerde oyundaki kontrol mekanizmasına alışmaya çalışıyoruz. Zaten daha önce bu tarz oyunlar oynadıysanız oyundaki kontrol mekanizmasına kolayca alışacaksınız.

Oyunda çok sayıda upgrade seçeneği sunuluyor. Yarışlardan kazandığımız paralarla motosikletimizin motorunu, süspansiyon sistemini ve tekerleklerini geliştirebiliyoruz. Bu sayede yarışlar esnasında daha güçlü bir motosikletle mücadele ettiğimiz için puanlarımız da dramatik bir şekilde yükseliyor.

Keyifli ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir motosiklet oyunu arıyorsanız Trial Xtreme 4 denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.