Trial Xtreme 4 APK

Trial Xtreme 4 APK

kullanıcı

Trial Xtreme 4 APK Android telefonda oynayabileceğiniz en gerçekçi motosiklet oyunları arasında yer alıyor. Motosiklet yarışına ilginiz varsa tavsiye ederiz.

Trial Xtreme APK, motosiklet oyunlarına ilgi duyanların oynamasını istediğimiz kaliteli bir yapım. Motosiklet yarışları alanında nam salmış Trial Xtreme'in son versiyonu olan Trial Xtreme 4'ü mutlaka denemelisiniz. Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda birbirinden zorlu parkurlarda geçen aksiyon dolu yarışlara katılıyoruz.

Trial Xtreme 4 APK İndir

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza yüksek kaliteli grafiklerle zenginleştirilmiş bir atmosfer çıkıyor. Hem mekanların, hem motosikletlerin hem de karakterlerin modellemeleri gerçekten üst düzey kaliteye sahip. Buna ek olarak görev yapan gelişmiş fizik motoru da oyunun gerçekçilik seviyesini bir kademe yukarı taşıyor.

Trial Xtreme 4'te ilk birkaç bölüm ısınma havasında geçiyor ve bu bölümlerde oyundaki kontrol mekanizmasına alışmaya çalışıyoruz. Zaten daha önce bu tarz oyunlar oynadıysanız oyundaki kontrol mekanizmasına kolayca alışacaksınız.

Oyunda çok sayıda upgrade seçeneği sunuluyor. Yarışlardan kazandığımız paralarla motosikletimizin motorunu, süspansiyon sistemini ve tekerleklerini geliştirebiliyoruz. Bu sayede yarışlar esnasında daha güçlü bir motosikletle mücadele ettiğimiz için puanlarımız da dramatik bir şekilde yükseliyor.

Trial Xtreme 4 APK Oyun Özellikleri

  • PvP motosiklet yarışları
  • 200’den fazla ekstrem bölüm
  • Ekstrem grafikler
  • Yükseltmeler
  • Swag modu

Trial Xtreme APK Android motosiklet yarışı oyununda dünyanın her yerinden oyuncularla yarışıp harika ödüller kazanacaksınız. Büyük paralar kazanmak için PvP düelloları ve turnuvalarda yarışmalısınız.

Motosiklet oyununda her bölüm yalnızca becerilerinizi değil aynı zamanda stratejik düşünmenizi de istiyor. Her bölümü 3 yıldızla tamamlayamayabilirsiniz çünkü Trial Xtreme’in bölümleri diğer motosiklet yarışları oyunlarına kıyasla oldukça zordur.

Bir motosiklet oyununda şimdiye kadar gördüğünüz en iyi 3 boyutlu grafikler, çılgın bir sürüş deneyimi sunan mükemmel tasarlanmış seviyeler Trial Xtreme’de.

Yükseltme, yarış oyunlarının olmazsa olmazıdır. Motosikletinizin hem performansını hem de görünümünü geliştirebilirsiniz. Swag modunda da yüzlerce kişiselleştirme ekipman öğesi ile sürücünüzü havalı hale getirebilirsiniz.

Keyifli ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir motosiklet yarış oyunu arıyorsanız Trial Xtreme 4 denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.