TRT PepeeTV

TRT PepeeTV

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 74,068
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TRT

Pepee seven herkesin ihtiyaçlarını doyuracak olan TRT PepeeTV isimli bu uygulama Türkiye Radyo ve Televizyon kanalında istikrarlı yayınına devam eden dizinin tüm bölümlerini indirebileceğiniz bir hizmet sunuyor.

Günümüz çocuklarının bağımlısı olduğu bir animasyon serisi olan TRT kanalındaki popüler dizi Pepee artık mobil cihazlarda. Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumunda iyi bir yayın başarısı yakalayan dizinin tüm bölümleri artık Android için çıkan TRT PepeeTV isimli uygulama üzerinden izlenebiliyor. Elbette bu bölümleri izlemek için internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız. Tabletleri çocuğunuza verdiğinizde hücresel bağlantının açık olmaması konusunda dikkatli olmanızı öneririz.

Öte yandan 0-4 yaş arası için tasarlanmış olan bu animasyon dizisinin tüm bölümlerini internet bağlantısı dahilinde indirme seçeneğiniz de var. Böylece internet bağlantısı olmadan da hazırda izlenecek bölümleri yedekleyebiliyorsunuz. Oluşturulan favoriler listesi sayesinde çocuğunuza aynı bölümleri tekrar tekrar izletebilirsiniz. Böylece "2 Ekmek Aldım, Biri Büyük Biri Küçük" şarkısını çocuğunuza ezberletebilirsiniz.

Bana soracak olursanız, çocuk gelişimi açısından aynı diziyi tekrar tekrar izletmemekte fayda var ancak olur da aile olarak ısrarlı bir şekilde Pepee izliyorsanız ve programı sürükleyici buluyorsanız. Her bölümü bir kereden fazla izlememenizi tavsiye ediyorum. Bir de şu açıdan bakmak lazım: TRT PepeeTV, Pepee animasyon dizisinin sevilen tüm bölümlerini ihtiva ediyor ve başarılı bir şekilde size ulaştırıyor. Bunun sonrasında gelecek olan yeni bölümleri de resmi kaynağı olan bu uygulama üzerinden indirip izlemeniz mümkün.

İçerik olarak herkese uygun bir seçenek sunmasa da Nexum Boğaziçi tarafından tasarlanan uygulama görevini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Nexum'un yine benzer projelerde yer almasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

ARTILAR

Yüksek çözünürlük

Pepee dizisinin tüm bölümleri var

Bölüm indirip depolama imkanı

EKSİLER

Sadece 4 yaş ve altı çocuklar için