TuneAroundStudio

TuneAroundStudio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,173
  • DOSYA BOYUTU 6.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Klamu

Hiçbir müzik aletini çalmayı bilmeden kendi müziğinizi yaratmak, kaydetmek ve başkalarıyla paylaşmak isterseniz basit ve eğlenceli bir program olan TuneAroundStudio'dan yardım alabilirsiniz.

Sadece bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bu basit programla kişisel kayıt stüdyonuza kavuşacaksınız. Programı kullanmak için herhangi bir enstrüman çalmayı bilmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken mouse yardımıyla çalmak istediğiniz enstrümanları, tonları ve zamanlamalarını seçmek. TuneAroundStudio pek çok farklı türde müzik yaratmanızı sağlayan ritm ve enstrüman elementleri içeriyor.

Ücretsiz olan programı kurduktan sonra kayıt olmanız gerekiyor. Böylece programın internet üzerindeki topluluğuna da erişmiş oluyorsunuz. Bu sayede yarattığınız parçaları diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz. Programın ara yüzü çok renkli ve basitleştirilerek tasarlanmış.  Ayrıca kullanıcılara sürükle-bırak yöntemiyle kolaylık sağlıyor. TuneAroundStudio onlarca enstrüman ve ton aralığı sunarak herkesin sesine uygun müzikler yaratabilmesini sağlıyor. İsterseniz yarattığınız parçaları kendiniz seslendirerek kayıt yapabilirsiniz. Kaydınız oluştuktan sonra bu şarkıyı programın sitesine upload ederek paylaşabilir veya mp3 olarak kaydedebilirsiniz. Programı kullanmak için internete bağlı olmanız gerekiyor. Programın internetteki topluluğuna buradan ulaşabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

Adobe Flash Player 10 ve üstü
C sürücünüzde 100 MB'dan fazla boş alan
İnternet bağlantısı