Ultimate Combat Fighting

Ultimate Combat Fighting

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,829
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hyperkani

Ultimate Combat Fighting eğlenceli bir dövüş oyunudur

Ultimate Combat Fighting oldukça eğlenceli bir oynanış sunan ve Android tablet ve telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur.

Ultimate Combat Fighting oldukça derin bir oynanış yapısına sahiptir. Oyunda birçok farklı dövüşçü yer alıyor ve her dövüşçünün kendine özel hareketleri yer almakta. Dövüşçülerin özel hareketlerini gerçekleştirebilmek için parmağımızla ekranda belirli şekiller çizmemiz gerekmekte. Oyunun bu yapısı sayesinde Ultimate Combat Fighting oldukça akıcı ve eğlenceli bir şekilde oynanabiliyor.

Ultimate Combat Fighting'de karate, kung-fu, tekvando ve boks gibi farklı dövüş stillerine sahip karakterler yer alıyor. Bu karakterlerin özel hareketlerini öğrenmek ve oyunda ustalaşmak zaman alıyor; fakat genel olarak oyunun bu anlamda çok zor olduğu söylenemez. Ultimate Combat Fighting'de temel amacımız kara kuşağa giden yolda karşımıza çıkan bütün rakiplerimii yenmek ve en güçlü dövüşçü olmak. Oyunda ilerledikçe yeni hareketleri keşfedebiliyoruz ve öğrenebiliyoruz. Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz oyun birçok farklı mekanda rakiplerimizle dövüşmemize olanak sağlıyor.

Eğer Street Fighter veya Tekken gibi dövüş oyunlarına alışıksanız ya da tamamen yeni bir dövüş oyunu denemek istiyorsanız Ultimate Combat Fighting güzel bir seçenek olacaktır.