Unicorn Chef

Unicorn Chef

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 264
  • DOSYA BOYUTU 87.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kids Food Games Inc.

Eşsiz tasarımlara sahip lezzetli pastalar yapacağınız eğlenceli bir oyundur.

Birbirinden lezzetli rengarenk pastalar ve kekler yaparak hayal gücünüzü geliştireceğiniz ve eğlenceli anlar geçireceğiniz Unicorn Chef, mobil platformda eğitici oyunlar arasında kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak hizmet veren eşsiz bir oyundur.

Renkli grafikleri ve eşsiz tasarımlara sahip pasta modelleri ile oyunculara sıra dışı bir deneyim yaşatan bu oyunda amaç, çeşitli malzemelerden ve gıdalardan yararlanarak pasta yapımı konusunda hünerlerinizi sergilemek ve hayalinizdeki yiyecekleri yapmaktır.

Farklı şekillere sahip kek ve kurabiye kalıpları, krema torbaları, spatula, desenli sunum tabakları, fırın, mutfak robotu, kesme tahtası, bıçak, ocak ve daha onlarca mutfak eşyasından yararlanarak lezzetli pastalar yapabilirsiniz.

Pastaları dilediğiniz gibi süsleyebilir ve renk uyumunu sağlamak için birbirine yakışan renkleri tercih edebilirsiniz. Oyunda şeker, un, yumurta, çikolata, dondurma, süt, çeşitli meyveler ve daha onlarca gıda malzemesinden yararlanabilir ve kafanızdaki pastayı oluşturabilirsiniz.

Android ve İOS sürümleri ile iki farklı platformdan oyun severlerin hizmetine sunulan Unicorn Chef, 5 milyondan fazla oyuncu tarafından tercih edilen kaliteli bir aşçılık oyunu olarak öne çıkıyor.