Universal Ad Blocker

Universal Ad Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,724
  • DOSYA BOYUTU 2.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Universal Ad Blocker ile internet gezintilerinizde karşınıza çıkan reklamları kapatabilirsiniz

Universal Ad Blocker kullanıcılara internet gezinti keyiflerini bölen reklamları devre dışı bırakma imkanı tanıyan ücretsiz bir reklam engelleme programıdır.

İnternette gezinirken karşımıza birçok farklı reklam türü çıkmakta. Bu reklamlardan bazıları sadece site içerisine yerleştirilmiş görseller şeklinde iken, bazıları da yanıltıcı nitelikte reklamlardır. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda bu reklam türleri sizi başka sayfalara yönlendirmektedir. Ayrıca kontrolünüz dışında yeni pencereler açan reklamlar da mevcut.

Bu tür reklamlar eğer düşük konfigürasyona sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız veya internet bağlantı problemleriniz veya kota derdiniz varsa can sıkıcı olabiliyor. İşte bu tür problemler yaşıyorsanız Universal Ad Blocker kullanarak rahat bir gezinti yapabilirsiniz. Program sayesinde tek tıklamayla Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari gibi tarayıcılarda bulunan reklamları kapatabilir ve daha hızlı gezinti yapabilirsiniz. Program reklamların neden olduğu sistem yükünü ortadan kaldırıyor ve tarayıcıların bellek ve işlemci kullanımlarını düşürüyor. Böylece sekmeleriniz için ayrılabilecek daha çok sistem kaynağına sahip oluyorsunuz.

Universal Ad Blocker kullanabilmek için sadece programı çalıştırmalı ve "Block ALL Ads" tuşuna tıklamalısınız. Yine program üzerinden tek tıklamayla işlemi geri çevirebilmeniz de mümkündür.