Urban Crime

Urban Crime

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,664
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Urban Crime açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunudur

Urban Crime, GTA türündeki oynanışıyla öne çıkan ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz açık dünya temeline dayanan bir aksiyon oyunudur.

Urban Crime'da Johnny Gainesville'nin ölümünün ardından ortaya çıkan 2 farklı çetenin kanlı savaşına tanık oluyoruz. Bu iki çete Johnny Gainesville'nin ölümünün ardından Miami'nin kontrolü için mücadeleye vermeye başlamışlardır ve amaçlarına ulaşmak için her yola başvurmaktadırlar.

Gangstar: Miami Vindication adlı oyun için çıkarılmış olan bu devam oyununda amacımız kendi çetemizin hayatta kalmasını sağlamak ve ardından tepeye çıkarak güç tahtına oturmaktır. Fakat sadece para, üç veya şöhret bu tahta çıkmamız için yeterli olmayacaktır; herşeyden önce saygınlık kazanmamız gerekmektedir.

Urban Crime bize güzel bir açık dünya deneyimi yaşatan bir oyun. Oyunda bir suçlu olmanın ne demek olduğunu anlarken geniş bir dünyayı keşfetmekteyiz. Oyunda serbest bir şekilde dolaşabileceğimiz gibi hırsız polis, araba çalma, düşman öldürme ve çete savaşları gibi çeşitli türdeki görevleri gerçekleştirebiliyoruz. Bu görevler için birçok farklı silah türü emrimize sunuluyor. Tabanca ve makinalı tüfekler gibi sıradan silahların yanında alev silahları gibi sıradışı silahları kullanabilmekteyiz.

Urban Crime bize saatler süren uzun bir oynanış sunmakta ve GTA'nın en başarılı ücretsiz alternatifleri arasında.