USA Crime City 2015

USA Crime City 2015

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 167
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

USA Crime City 2015 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz GTA benzeri bir aksiyon oyunudur

USA Crime City 2015 eğer GTA benzeri açık dünya tabanlı oyunları seviyorsanız hoşunuzagidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan USA Crime City 2015'da Amerika'da bir şehre konuk oluyoruz ve kendi suç imparatorluğunu kurmaya çalışan bir kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Her şeye sıfırdan başlayan kahramanımız küçük soygunlar yaparak hayatını kazanmaya çalışırken artık daha büyük işler yapması gerketiğini anlıyor. Bu iş için ilk önce karşısına çıkan mafya üyelerini ve gangsterleri ortadan kaldırması gerekiyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

USA Crime City 2015'de dilersek oyunda farklı görevleri yaparak para kazanabilir, bu parayı yeni silahlar, mermi ve kahramanımız için kostümler satın almak için kullanabiliriz. Bunun yanında şehir içerisinde serbest bir şekilde dolaşarak şehirde terör estirebiliyoruz. Oyunda farklı araçları alıkoyarak kullanabilmeniz mümkün.

USA Crime City 2015 ortalama bir grafik kalitesine sahip. Oyunda ilerledikçe kahramanınızı geliştirebiliyor ve güçlendirebiliyorsunuz. Oyun kontrollerinin çok zor olmadığı söylenebilir.