Vector 2 APK

Vector 2 APK

kullanıcı

Vector 2 APK, parkur oyunlarını sevenler için tavsiyedir. Koşu oyununda tuzaklarla dolu araştırma merkezinden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Vector 2 APK, yan profilden oynanan aksiyon macera oyunları arasında. İnsanlar üzerinde deneylerin yapıldığı gizli bir araştırma merkezinden kaçmaya çalıştığımız Android oyununda parkur koşucusunun tüm hareketlerini yaparak peşimiz takılan görevlileri atlatmaya çalışıyoruz. Elbette yüksek güvenlikli bu yerden kaçmak kolay olmuyor.

Vector 2 APK İndir

İnsanların sömürüldüğü bir merkezden kaçma mücadelemizi hatırlamamızın ardından kendimizi bağlanmış olarak bulduğumuz odada gözümüzü açmamızla başlıyor maceramız. İnsanların tüplere kapatıldığı merkezden canımızı kurtarmak için son hız, arkamıza bile bakmadan kaçtığımız oyunda parkur koşucularına benzer hareketler sergiliyoruz. Durma lüksümüz yok ve çıkış noktasına ulaşmamamız için her şey düşünülmüş.

Ölümcül tuzakları sadece çevikliğini kullanarak atlatabilen karakterimizi kontrol etmek için kaydırma hareketini uyguluyoruz. Zaten oyunun başında kısa öğrenme sürecinde hareketler gösteriliyor.

  • Hayatınız için koşun: Çok büyük ve karmaşık yapıdaki araştırma tesisine girin ve tekrar tekrar canlı çıkmaya çalışın.
  • Hızlanın: İyi ekipman olmadan iyi koşu olmaz! Biraz daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olacak deneysel yüksek teknoloji aracı deneyin ve geliştirmenin yollarını keşfedin.
  • Becerinize tarz ekleyin: Ölümcül tuzaklardan kaçmak için akrobatik hareketler öğrenin ve bunu mümkün olan en sert şekilde yapın.

Vector 2 Premium APK

Vector 2 Premium, parkur-koşu oyunları sevenlerin kalbini çalan popüler aksiyon oyununun reklamsız, sınırsız enerji ve ücretsiz yükseltme kitleri içeren özel sürümüdür. Distopik bir dünyada prosedürel olarak oluşturulmuş ortam ve gerçekçi animasyonlarla tempolu bir oynanış sunan Vector 2’nin özel sürümü ücretli olduğundan Vector 2 Premium APK indirmemenizi, oyun satın almanızı tavsiye ederiz.