Vector

Vector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,269
  • DOSYA BOYUTU 49.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NEKKI

Engelleri aşmak ve sürekli kaçmak size heyecan veriyorsa bu Android oyununa bir göz atın.

Vector Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en macera dolu oyunlar arasında yer alıyor ve güvenlik görevlilerinden kaçtığınız oyun bir anda büyük bir mücadeleye dönüşüyor.

İlk olarak insanların köle gibi çalıştırıldığı bir merkezden kaçmanızla başlayan oyun, daha sonra görevlilerin peşinizden gelmesi ile devam ediyor. Adı sanı olmayan binlerce çalışan arasından kaçan kahramanımız, yol boyunca karşısına çıkan engelleri büyük bir hız ve çeviklik ile aşmak zorunda. Dolayısıyla el ve göz koordinasyonunuz büyük önem taşıyor.

Karşılaştığınız engeller giderek aşması daha zor hale geliyor ve bu noktalarda oyunu oynadıkça kazanacağınız ek yeteneklerinizi kullanmanız gerekiyor. Bir süre sonra bu hareketleri elde etmek oldukça zor hale geliyor.

Oyunda kullanılan fizik motoru oldukça gerçekçi bir şekilde tamamlanmış ve hareketlerinizin sonuçları aynı gerçek hayatta olduğu gibi sonuç veriyor. Zorlayıcı fakat sıkılmayacağınız heyecanlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız Vector'ü kesinlikle deneyin.

YORUMLAR