Vector APK

Vector APK

kullanıcı

Vector APK Android oyunda serbest koşucunun yerine geçiyorsunuz. Parkurdan ilham alan aksiyon oyunu Vector APK hilesiz olarak sizlerle.

Vector APK, serbest koşucu olarak bulunduğunuz arcade tarzı bir Android oyunu. Popüler Facebook oyununun yapımcıları tarafından hazırlanan oyun, fizik tabanlı animasyon programı Cascadeur ile hazırlanmış; bu da gerçek hayattaki parkur hareketlerini görmemizi sağlıyor. 20 zorlu bölüm (Deluxe sürümde +20) içeren koşucu oyunu yalnızca Google Play’de 100 milyon indirmeye sahip. Parkur oyunlarını seviyorsanız, Vector APK (hilesiz) Android oyunu indirmelisiniz.

Vector APK İndir

Vector Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en macera dolu oyunlar arasında yer alıyor ve güvenlik görevlilerinden kaçtığınız oyun bir anda büyük bir mücadeleye dönüşüyor.

İlk olarak insanların köle gibi çalıştırıldığı bir merkezden kaçmanızla başlayan oyun, daha sonra görevlilerin peşinizden gelmesi ile devam ediyor. Adı sanı olmayan binlerce çalışan arasından kaçan kahramanımız, yol boyunca karşısına çıkan engelleri büyük bir hız ve çeviklik ile aşmak zorunda. Dolayısıyla el ve göz koordinasyonunuz büyük önem taşıyor.

Karşılaştığınız engeller giderek aşması daha zor hale geliyor ve bu noktalarda oyunu oynadıkça kazanacağınız ek yeteneklerinizi kullanmanız gerekiyor. Bir süre sonra bu hareketleri elde etmek oldukça zor hale geliyor.

Oyunda kullanılan fizik motoru oldukça gerçekçi bir şekilde tamamlanmış ve hareketlerinizin sonuçları aynı gerçek hayatta olduğu gibi sonuç veriyor. Zorlayıcı fakat sıkılmayacağınız heyecanlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız Vector'ü kesinlikle deneyin.