Viatori

Viatori

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 406
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ProAegean Inc.

Viatori, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, farklı özelliklere sahip bir sosyal medya uygulamasıdır.

Viatori, farklı özellikleriyle ön plana çıkan bir sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizden ulaşabileceğiniz bu platformda, yepyeni bir sosyal medya deneyimi yaşayacaksınız. 

Viatori'nin farklı yanından hemen bahsetmek istiyorum. Zira gittiğiniz bir mekanda (eğer anlaşmalıysa) check in , masadan sipariş verme, garson çağırma gibi işlemleri halledebiliyorsunuz. Üstelik bunun için uygulamanın bir sekmesini kullanmanız yeterli oluyor. Diğer yandan masaya servis sistemiyle çalışan yeme-içme mekanlarına hizmet kalitesini arttıracak yenilikçi ve mobil çözüm sunmasıyla da ön plana çıkıyor. Temel özelliklerine gelince, yaptığınız her paylaşımdan sanal para kazanabilir, arkadaşlarınızın yaptığı her şeyden haberdar olabilir, aklınızdakileri ve fotoğraflarınızı paylaşabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilirsiniz.

Viatori, gerçek anlamda iyi bir sosyal medya platformu olmuş diyebilirim. Ayrıca ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.