Video to Flash

Video to Flash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 408
  • DOSYA BOYUTU 30.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4boost.com

Video to Flash, bilgisayarınızda bulunan video dosyalarını flash video formatına dönüştürebileceğiniz bir video dönüştürme programıdır.

Video to Flash, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan farklı formattaki video dosyalarını Flash videolara dönüştürebilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Özellikle video arşivinde yer alan video dosyalarını Flash animasyonlara dönüştürmek isteyen kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunan programın kullanımı oldukça kolaydır.

Programın tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça şık ve sade şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların dönüştürme işlemi sırasında yapmak isteyebileceği her tür işlem ana pencere üzerinde oldukça organize şekilde yer almaktadır. Ayrıca programın Türkçe dil desteğine de sahip olması işleri daha da kolaylaştırmaktadır.

Sadece video dosyalarını Flash animasyonlara dönüştürmenin dışında, dönüştürmüş olduğunuz video dosyalarını doğrudan web siteleriniz üzerinde yayınlayabilmeniz için farklı temalara sahip HTML kodları da oluşturabilirsiniz.

Video dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde Flash animasyonlara dönüştürebileceğiniz Video to Flash'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.