Video to GIF Converter

Video to GIF Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 952
  • DOSYA BOYUTU 12.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leapic Software

Elinizdeki videolardan GIF animasyonlar hazırlamak isterseniz kolay kullanılır Video to GIF Converter'ı deneyebilirsiniz.

Video to GIF Converter programı adından da anlayabileceğiniz gibi video dosyalarını hareketli animasyon GIF dosyalarına dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı programlar arasında yer alıyor. Desteklenen video formatları arasında AVI, FLV, 3GP, RM, MPG ve diğer popüler formatlar mevcut ve böylece her türlü videoyu dönüştürme işlemini tamamlayabiliyorsunuz.

Programı kullanırken ilk yapmanız gereken videoyu arayüze eklemek ve daha sonra çıktı klasörünü belirlemek ve kodlanma sürecinin tamamlanmasını beklemek. Maalesef program toplu işlem yapma desteğine sahip olmadığı için teker teker GIF'e dönüştürmeyi gerçekleştirmek gerekiyor.

Ayarlar menüsünde GIF'lere renk filtresi vermek de mümkün hale geliyor. Böylece efektli hareketli GIF'ler yaratma imkanı doğuyor ve dilerseniz GIF oynatma hızını ayarlayabilir, resmin boyutunu ayarlayabilir ve kesme işlemleri yapabilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde videodan GIF'e dönüştürme yapabilen programı kullanmaktan keyif alacağınızı düşünüyorum.