Vodafone iBasket

Vodafone iBasket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 414
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vodafone Türkiye

Vodafone iBasket, ücretsiz kategorisindeki en eğlenceli basketbol oyunudur.

Mobil cihazlarda oynanabilen en sürükleyici basketbol oyunu unvanına sahip Vodafone iBasket, basketbolu sevmeseniz dahi keyifli vakit geçirmenizi sağlayan ücretsiz bir oyun. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcının oynadığı bu basketbol oyunu ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

Kısa sürede bağımlısı olacağınız oyundaki temel amaç; size verilen süre içerisinde çeşitli mesafelerden gerçekleşen atışlarınızla en yüksek puanı elde etmek. Deliksiz atışlarda ekstra süre kazandığınız oyunun grafikleri etkileyici olmasa da, (Zaten oyunun eğlence odaklı hazırlandığı ilk bakışta anlaşılıyor.) oyunun oldukça eğlenceli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyunda atışlarınıza göre ekstra puan ve süre kazanabiliyorsunuz. Facebook hesabınıza giriş yaparak, dünya genelindeki oyuncularla yarışabilir, en yüksek puanı elde ederek puan tablosunda zirveye yerleşebilirsiniz.

Eğer ufak boyutlu, ücretiz ve keyifli oynanış sunan bir basketbol oyunu arıyorsanız Vodafone'un iBasket adlı oyununu mutlaka denemelisiniz.