Voidrunner

Voidrunner

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 344
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RealityArts Studio

Voidrunner bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Voidrunner bir Türk oyun geliştiricisi olan RealityArts Studio tarafından geliştirilmiş olan ve oyunculara tamamen Türkçe içerik sunan kaliteli bir uzay savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

90'lı yıllarda Descent benzeri oyunlar bir hayli popülerdi. Fakat ilerleyen yıllarda bu türe olan ilgi nedense azaldı ve uzay savaşı oyunları nadir olarak çıkış yapmaya başladı. Voidrunner ise bize özlenen eğlenceyi sunmayı amaçlıyor.

Voidrunner'da uzak bir evrenin derinliklerinde geçen bir maceraya atılıyoruz. Oyuncular bu macerayı tek kişilik hikaye modunda yaşayabilecekleri gibi online oyun modunda diğer oyunculara karşı savaşarak rekabetin tadını çıkarabiliyorlar.

Voidrunner online modu altında farklı oyun modlarına da sahip. Klasik Deathmatch, takım tabanlı Deathmatch ve Domination modlarına Madenciyi Yakala gibi ilginç modlar da eklenmekte.

FPS oyunları gibi savaş geminizi 1. şahıs kamera açısıyla kontrol etmenizi mümkün kılan Voidrunner 12 farklı gemi ve 15 farklı harita seçeneğine yer veriyor. Her gemi 2 farklı savaş yeteneğine ve sınıfsal özelliklere sahip. Unreal Engine ile geliştirilen oyun buna bağlı olarak günümüz standartlarını yakalayan bir grafik kalitesi sunuyor.

Voidrunner'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi (Oyun sadece 64 bit işletim sistemlerinde çalışıyor. )

- 2.5 GHz Intel Core i5 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 6870, Intel HD Graphics 4600 veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

- 5 GB boş depolama alanı