Waaaaay!

Waaaaay!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 296
  • DOSYA BOYUTU 9.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ryota Ayaki

Waaaaay! uygulamasını kullanarak Android cihazınızdan dostlarınızı yönlerine göre pusula üzerinde bulabiliyorsunuz.

Waaaaay! uygulaması, karşımıza çıkan basit ancak etkili Android uygulamaları arasında yer alıyor ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Sade ve anlaşılır bir navigasyon uygulaması olduğunu söyleyebileceğim uygulama, diğer navigasyon uygulamalarının aksine herhangi bir haritaya sahip olmaması ilk başta kullanıcıları şaşırtacaktır.

Uygulamayı kullanırken, yine uygulamayı açık tutan bir diğer arkadaşınızın bulunduğu konumun ne kadar uzakta olduğu ve pusula üzerinde yönü belirtiliyor. Böylelikle harita olmasa da dostunuzun ne tarafta olduğunu ve ortalama mesafenin ne olduğunu kolaylıkla görebiliyorsunuz. Bulunduğunuz konumu listeden seçebildiğiniz için manuel olarak doğru bir konum seçimi gerçekleştirmek de mümkün. Tabii ki dostunuz da sizi belirttiğiniz bu konuma göre bulma şansına sahip olacaktır.

Uygulamanın çok fazla işlevi olmaması ve basit olması nedeniyle gelişmiş navigasyon uygulamaları arayanların işini görmeyecektir ancak kısa mesafelerde arkadaşlarınıza ulaşmakta sorun yaşıyorsanız Waaaaay! uygulaması tam da sizin için yapılmış diyebilirim.

Tabii ki yön bulma durumunu illa ki arkadaşlarınıza göre yapmak zorunda değilsiniz. Bir binayı, caddeyi veya adresi de hedef olarak belirlemeniz mümkün. Konumunuzu paylaşmak oldukça basit ve böylelikle paylaşım yaptığınız kişilerin size ulaşması sadece bir kaç dakika alabiliyor.

Waaaaay!'ın çalışması esnasında herhangi bir sorun mevcut değil ancak mobil cihazınızın dahili pusulasının doğru bir şekilde çalıştığından emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde karşınıza çıkan yön konusunda sorunlar ortaya çıkabilir.