Warhammer 40,000: Carnage

Warhammer 40,000: Carnage

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 93
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Roadhouse Games

Warhammer 40,000: Carnage aksiyon dolu bir Warhammer oyunudur

Warhammer 40,000: Carnage oyun severlere Warhammer 40000 dünyasında geçen bir hikaye sunan başarılı ilerlemeli bir aksiyon oyunudur.

Android 4.1 veya üst versiyonu işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Warhammer 40,000: Carnage'da Warhammer 40000 evreninde orklar karşısında tek başına kalmış bir uzay askerini yönetiyoruz ve elimizdeki Boltgun adlı silahla ve Chainsword adlı kenarları testere biçimindeki kılıcımızla önümüze çıkan orkları yok ederek hedefimize doğru ilerliyoruz. Oyunda düşmanlarımızı devre dışı bıraktıkça ve ilerledikçe seviye atlıyoruz ve kahramanımızı geliştirerek daha güçlü düşmanlarımızla baş edebiliyoruz.

Warhammer 40,000: Carnage'da kahramanımız için bize yüzlerce farklı silah ve zırh seçeneği sunuluyor. Sırf bu ekipmanları keşfetmek bile oyunu eğlenceli kılmakta. Oyun oynanış olarak hız ve aksiyonu birleştiriyor ve durmadan çatışmanızı mümkün kılıyor. Kaliteli grafiklerle donatılmış oyun Android cihazınızın limitlerini zorlamakta.

Eğer sürükleyici bir aksiyon oyunu arıyorsanız ve gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılmış olmasını istiyorsanız Warhammer 40,000: Carnage size göre bir oyun olacaktır.