Weather Underground

Weather Underground

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 474
  • DOSYA BOYUTU 16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Weather Underground

Weather Underground, en doğru hava durumu tahminlerine ulaşmak isteyen Android telefon ve tablet sahiplerinin kullanabileceği çok özellikli bir uygulama.

Weather Underground, Android mobil sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği en iyi hava durumu uygulamalarından bir tanesi. Sade ve basit hava durumu uygulamalarından çok daha farklı bir uygulama olan Weather Underground, işinize yarayabilecek pek çok farklı ve yararlı özellik sunuyor.

Profesyonel anlamda da kullanabileceğiniz uygulamanın ücretsiz versiyonunu dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Fakat reklam gösterimleri oluyor. Eğer reklamlardan kurtulmak istiyorsanız yıllık olarak yaklaşık 4.50 TL ödeme yaparak uygulamayı reklamsız kullanabiliyorsunuz.

33.000 farklı noktadan aldığı veriler sayesinde en doğru hava durumu tahminlerini kullanıcılarına ileten uygulama, milyonlarca kişi tarafından kullanılan güvenilir bir uygulama. Kar, fırtına, rüzgar vb. tehlikeli hava durumları gerçekleşeceğinde sizleri bildirim ile uyaran uygulama sayesinde Dünya'nın istediğiniz yerinde hava durumu nasıl öğrenebiliyorsunuz. Örneğin Amerika'da okuyan oğlunuzun yada kızınızın hangi şartlarda olduğun uygulama sayesinde öğrenerek onlara sıkı giyinmelerini tembihleyebilirsiniz.

Animasyonlu radar ve uydu verilerini sunma gibi yararlı özelliklere sahip olan Weather Underground uygulamasını tüm Android telefon ve tablet sahiplerinin denemesi gerektiğini düşünüyorum.