Web Site Builder

Web Site Builder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 15,705
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Introwizard

CreationWeb - Web Site Builder kolay adımlarla web sayfası hazırlamanızı sağlayan bir programdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.
CreationWeb - Web Site Builder kolay adımlarla web sayfası hazırlamanızı sağlayan bir programdır. Web Site Builder ile istediğiniz tarzda web sitesi hazırlayın. İşiniz içini organizasyonlarınız için, müşterileriniz için. CreationWeb, ile bir kategori seçtikten sonra tasarımı seçin ve içeriğinizi ekleyin. CreationWeb sizin için web sitesinin kodlarını hazırlar.

Deneme sürümü olduğu için indireceğiniz bu programı 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. Bu süre zarfında ne yazık ki programın kayıt özelliği kapalı olacaktır. Fakat programdan memnun kalır ve satın almak isterseni bu özelliği ve beraberinde birçok özelliği daha açabilirsiniz. Programın tam sürümünün 98.95 dolara satıldığını da belirtmeden geçmeyelim.

Web Site Builder Business Edition'un Web Site Builder Personal Edition'dan farkı kategorilerinin değişik olmasıdır. Programın içeriği ve sahip olduğu tasarı şablonları aynıdır.
Varsayılan yükleme Personal Edition içindir. Yükleme sayfasında Business ve Studio Edition versiyonlarına ulaşabilirsiniz.