Western Dead Red Reloaded

Western Dead Red Reloaded

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZULU

Western Dead Red Reloaded, Android platformunda vahşi batı temalı sandbox oyunu olarak yerini alıyor.

Western Dead Red Reloaded, Android platformunda açık dünya oynanış sunan vahşi batı oyunu olarak yerini alıyor. Daha çok simülasyon oyunlarıyla karşımıza çıkan, fazla tanınmayan bir geliştiricinin oyunu ancak grafikler ve oynanış tek kelimeyle akıyor.

Hem telefon hem de tablette keyifli oynanış sunan vahşi batı temalı sandbox oyunu olarak ücretsiz çıkış yapan Western Dead Red Reloaded, açık dünya olmasıyla öne çıkıyor. Vahşi batı filmlerinde gördüğümüz sahneleri karşımıza çıkarıyor yapım. Şerif yardımcısı olarak vahşi batının azılı suçlularıyla tek başımıza mücadele ediyoruz. Yüz yüze çatışma, at üzerinde kapışma, mekanlara girerek kötüleri temizleme dahil pek çok aksiyona giriyoruz. Ancak oyunda başımıza buyruk hareket etmemize fazla izin verilmiyor. Çeşitli görevler alıyor, harita üzerinden yolumuzu bularak görevleri tamamlıyoruz.

Oyunun kontrol sistemini bir hayli zor bulduğumu söylemem gerek. Kontroller solda, aksiyon tuşları sağda konumlandırılmış. Koşmak, atınızı çağırmak, envanterimize bakmak, karakterimizi yönlendirmek için soldaki tuşları kullanıyoruz. Nişan alma, ateş etme, at sürme, reload için de sağda dizili tuşları kullanıyoruz.