Whispto

Whispto

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 220
  • DOSYA BOYUTU 5.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZOLAKS BILISIM DANISMANLIK LIMITED SIRKETI

Whispto uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca sesli sosyal ağ mesajları gönderebiliyorsunuz.

Whispto uygulaması, Android akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanmış ücretsiz sesli sosyal ağ uygulamalarından birisi ve sesli sosyal ağ deyince nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim. Pek çok diğer klasik sosyal ağın aksine, takipçilerinizle sesli durum paylaşımları yapabilmeniz üzerinde hazırlanmış olan uygulama, böylece tanıdıklarınızla daha kolay ve etkili bir şekilde iletişime geçmenize de olanak tanıyor.

Uygulamayı kullanırken yapmak istediğiniz paylaşımları direkt olarak kendi sesinizden gerçekleştiriyorsunuz ve böylece takipçileriniz o an neyi anlatmayı hedefliyorsanız onları hemen dinleyebiliyorlar. Tabii ki sesli paylaşımlarınızı beğenmek, yorum yapmak ve yeniden paylaşmak da mümkün. Dileyen kullanıcılar Whispto içerisindeki sesleri Facebook ve Twitter üzerinden paylaşarak arkadaşlarına da ulaştırabiliyorlar.

Uygulamanın içerisinde bulunan kategoriler ve trendler seçenekleri ise istediğiniz türdeki veya konudaki paylaşımları daha hızlı bulabilmeniz için deneyebileceğiniz bölümler arasında yer alıyorlar. Dolayısıyla kullanıcıların belli konular çevresinde tartışmalara katılma şansları da oluyor.

Whisp'lerinizi paylaşırken bir dakikaya kadar kayıt olanağınız var ancak bu sürenin pek çok kullanıcının ihtiyacı için fazla bile olabileceğine inanıyorum. Tabii ki çalışırken 3G veya Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamada çok fazla ses gönderip dinlemeyi planlıyorsanız 3G kullanımınıza dikkat etmenizi öneriyorum.