WinX Free DVD to MP4 Ripper

WinX Free DVD to MP4 Ripper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,116
  • DOSYA BOYUTU 7.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty

WinX Free DVD to MP4 Ripper ile DVD disklerinizi kolayca MP4 ve MPEG-4 video formatlarına dönüştürebilirsiniz.

WinX Free DVD to MP4 Ripper, kolay kullanımlı bir DVD ripleme aracıdır ve elinizde bulunan DVD disklerini hızlı bir şekilde MP4 ve MPEG-4 video formatlarına dönüştürmenize olanak sağlar. DVD diskleriniz üzerinde bulunan filmleri MP4 oynatıcılarınız üzerinde izleyebilmek için gerekli dönüştürmeleri yapmanıza olanak sağlayan program, iPod, iPod Touch, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Zune, mobil telefonlar ve benzeri cihazlarla uyumlu video formatlarını sizlere sağlar.

Oldukça şık, sade ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan program, tüm bunların yanında kullanıcılara mükemmel kaliteyi de sunmaktadır. Öyle ki ses seçebilme, altyazı desteği ve hem video hem de ses için farklı parametreleri ayarlayabilme seçeneklerini kullanıcılara sunmaktadır.

Ayrıca WinX Free DVD to MP4 Ripper, tüm taşınabilir cihazlarınızla uyumlu şekilde çalışabilecek DVD filmleriniz için yedek dosyaları da hazırlayabilmektedir.

Sonuç olarak elinizde bulunan DVD filmlerinizi MP4 formatına dönüştürerek, taşınabilir cihazlarınız veya bilgisayarınız üzerinde görüntülemek istiyorsanız, WinX Free DVD to MP4 Ripper mutlaka denemeniz gereken yazılımlar arasında yer alıyor.