WinX Free FLV to MP4 Converter

WinX Free FLV to MP4 Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44,163
  • DOSYA BOYUTU 7.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty

WinX Free FLV to MP4 Converter, FLV dosyalarını MP4 video formatına dönüştürmenize olanak sağlayan bir yazılımdır.

WinX Free FLV to MP4 Converter adından da anlaşılabileceği gibi, tek görevi FLV dosyalarını MP4 video formatına dönüştürmek olan kolay kullanımlı bir yazılımdır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü gerekli dönüştürme işlemlerini yapabilmek için oldukça anlaşılır ve sade bir şekilde tasarlanmıştır. Dönüştürmek istediğiniz dosyaları, dosya yöneticisi aracılığıyla programın içerisine kolayca atabilirsiniz ama program ne yazık ki sürükle/bırak desteğine sahip değildir.

Aynı anda birden çok videoyu dönüştürmenize izin veren program ile tüm videoların giriş bilgilerini ve dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonraki bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bir dönüştürme klasörü ve dosya tipi belirledikten sonra sürekli olarak aynı ayarları kullanarak, dönüştürme işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Dönüştürme işlemi sırasında ses ve video ayarlarını da yapılandırabileceğiniz WinX Free FLV to MP4 Converter ile video kliplerin önizlemesini yapabilir, istediğiniz bölümün ekran görüntüsünü alabilir veya başlangıç ve bitiş noktalarını belirterek kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanan ve dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde sonlandıran yazılım, oldukça iyi bir ses ve video dönüştürme kalitesine sahiptir.

Testlerimiz sırasında herhangi bir şekilde takılma, donma veya hata vermesi gibi sorunlarla karşılaşmadığımız WinX Free FLV to MP4 Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.