WinX Free MP4 to AVI Converter

WinX Free MP4 to AVI Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81,171
  • DOSYA BOYUTU 48.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty Software

WinX Free MP4 to AVI Converter ile MP4 dosyalarınızı AVI formatına çevirebilirsiniz

WinX Free MP4 to AVI Converter, MP4 dosyalarını AVI'ye dönüştürme konusunda size yardımcı olacak ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

AVI formatıyla kıyaslandığında çok daha yeni bir dosya türü olan MP4, eğer eski bir televizyon veya medya oynatıcısı kullanıyorsanız sıkıntı yaratabilmektedir. MP4 formatını tanımayan bu cihazlarda videolarınızı oynatamamak yerine WinX Free MP4 to AVI Converter'ın video dönüştürme hizmetini kullanarak bu dosyaları AVI formatına çevirebilir ve sorunsuzca televizyonunuzda veya medya oynatıcınızda oynatabilirsiniz.

WinX Free MP4 to AVI Converter video formatı değiştirme işlemini oldukça hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Programın sahip olduğu çok çekirdekli işlemci desteği sayesinde dönüştürme işlemleri olabilecek en kısa süre içerisinde sonlanmaktadır. Bunun yanında toplu dönüştürme imkanı sunan program tek bir tıkla aynı anda çok sayıda videoyu dönüştürme işlemini başlatmanıza izin veriyor.

WinX Free MP4 to AVI Converter videolardan görüntü yakalama konusunda da size yardımcı olmakta. Programı kullanarak videolar yürütülürken ekran görüntüsü almak münkündür. Bu sayede bu işlem için ek bir program kullanma derdinden kurtulmaktasınız.

WinX Free MP4 to AVI Converter dönüştürme işlemleri öncesi video kalite ayarı yapmanıza imkan veriri. Dönüştüreceğiniz videonun boyutunu bu sayede küçültebilir ya da orjinal kalitesini koruyarak videoyu dönüştürebilirsiniz.

WinX Free MP4 to AVI Converter düz ve temiz bir arayüze sahiptir. Bu arayüz sayesinde video dönüştürme işlemlerinizi çok zahmete girişmeden tamamlayabilmektesiniz.