WinX Mobile Video Converter

WinX Mobile Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 548
  • DOSYA BOYUTU 18.91 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty Software

WinX Mobile Video Converter ile Android cihazlarınızla uyumlu videolar yaratabilirsiniz

Eğer Android veya iOS tablet veya telefonunuz ile uyumlu videolar yaratmak istiyorsanız WinX Mobile Video Converter size oldukça yardımcı olacak bir video düzenleme ve video dönüştürme programıdır.

WinX Mobile Video Converter, Android ve iOS cihazınızla uyumlu olan videoları kolay bir şekilde ve kısa bir süre içinde yaratabilmektedir. Sunduğu hazır cihaz profilleri sayesinde cihazınızla uyumlu olan profili seçebilir ve dönüştürme işlemine tek tıklamayla başlayabilirsiniz. Program aralarında iPhone, iPad, HTC One, Samsung Galaxy S4, Galaxy Note, Amazon Kindle Fire ve yeni Google Nexus 7 tabletin de olduğu 200 farklı profile sahiptir. Bu profillerde önceden belirlenmiş ayarlar yer almaktadır ve bu ayarlar dönüştürdüğünüz videonun profille uyumlu cihazda en yüksek perfromansla oynatılmasını sağlar.

WinX Mobile Video Converter video dönüştürme yönünün yanında sunduğu video düzenleme seçenekleri ile video ile ilgili birçok ihtiyacınızı karşılamaktadır. WinX Mobile Video Converter ile video kesme yoluyla videolarınızı kısaltabilir ve uzunluklarını yaarlayabilirsiniz. Dilerseniz altyazı ekleme aracı ile filmlerinize altyazı gömebilir ve mobil cihazınızda altyazılı bir şekilde seyredebilirsiniz. Ses seviyesi ayarlama imkanı sunan WinX Mobile Video Converter videolardan ses alma aracıyla videolardan MP3 yapmanıza yardımcı olur.