Wisepilot

Wisepilot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,853
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici appello

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz navigasyon uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok detaylı ve kapsamlı özelliklere sahip GPS uygulaması bulunuyor. Bunları birbirinden ayıran ve daha iyi yapan şey ise ne kadar kolay kullanıma sahip oldukları.

Wisepilot da adından da anlaşılacağı gibi akıllı ve kolay kullanıma sahip bir navigasyon uygulaması. Aynı şekilde kapsamlı özellikleriyle birlikte en iyi harita sistemlerini kullanarak size en iyi navigasyon deneyimini sunmayı amaçlıyor.

OpenStreetMap verisini kullanarak size en geniş harita bilgilerini sunan uygulama ile trafik ve hava durumu bilgilerine de erişebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinden satın alma yaparak zaten sunduğu özelliklere ek olarak pek çok başka özellik de satın alabiliyorsunuz. Bunlar arasında adım adım navigasyon, sesli rehber, hız limitleri, radarlar, hız kameraları, canlı trafik bilgisi gibi özellikler bulunuyor.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde bütün premium özellikler de dahil olacak şekilde 5 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Daha sonra isterseniz bu özellikleri ek olarak satın almanız gerekiyor.

Eğer siz de farklı, başarılı ve kolay kullanımlı bir navigasyon uygulaması arıyorsanız, bu uygulamaya göz atmanızı tavsiye ederim.