Wonder Wool

Wonder Wool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DADIU

Wonder Wool, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve kaynağını Yunan mitolojisinden alan bir oyun.

Wonder Wool, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir mitolojik macera oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu aksiyon odaklı oyunda kaynağını Antik Yunan'a mitolojisinden alan bir hikayeye tanık oluyoruz.

Mitolojiye merakı olan herkesin ilgisini çekebilecek bir oyun olan Wonder Wool'daki temel amacımız ilahi güçlerimizi kullanarak kuzuları yönlendirmek ve sürünün tehlikelerden uzak durmasını sağlamak. Elbette bunu yapmak pek kolay olmuyor çünkü yolculuğumuz esnasında birçok engel ile karşılaşıyoruz. Bunlardan en tehlikeli olanları Cyclops adı verilen tek gözlü yaratıklar. Sürümüzü bu yaratıklardan uzak tutmak birincil görevlerimiz arasında yer alıyor.

Oyun esnasında dikkat etmemiz gereken tek tehlike bu canlılar değil. Bazı çevresel engeller de bizi yolumuzdan alıkoymak üzere önümüzde duruyorlar. Tanrısal güçlerimizi kullanarak sürümüzü güvende tutmalı ve karşımıza çıkan her engeli bertaraf etmeliyiz. Neyse ki bu güçlerimiz zamanla kademe atlıyor ve daha etkin bir seviyeye erişiyor.

El çizimi grafikleriyle beğenimizi kazanan oyunda kalite havası hakim. Açıkçası boşverilmiş bir noktasını bulamadık. Özellikle ücretsiz olduğunu hesaba katarsak Wonder Wool'un sundukları fazlasıyla tatmin edici. Eğer siz de aksiyon odaklı bir macera oyunu arıyorsanız Wonder Wool'u değerlendirmenizi öneriyorum.