Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro

Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 482
  • DOSYA BOYUTU 10.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WonderFox Soft, Inc

Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro ile Apple cihazlarınız ile uyumlu videolar hazırlayabilirsiniz.

Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro sahip olduğunuz iPhone, iPad, veya iPod gibi Apple cihazlar ile uyumlu videolar hazırlamak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir video dönüştürme programıdır.

Video dönüştürme işlemini hızlı ve detaylı bir şekilde gerçekleştirebilen program direkt olarak Apple cihazınızda oynatılabilecek videolar hazırlamaktadır. Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro'nun sahip olduğu DVD dönüştürme seçeneğiyle DVD'lerinizde yüklü medyaları kullanabilir, ya da bilgisayarınızda yüklü normal videolar ile işlem yapabilirsiniz. Kullanılacak videoyu seçtikten sonra kalite ayarlarını yapabilir, ses kanalını veya altyazı dilini seçebilirsiniz. Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro dönüştüreceğiniz videoların orjinal altyazılarını koruyabilmektedir.

Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro sadece video dönüştürme işlemleri ile sınırlı kalmaz. Program videolarınızı istediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olan video düzenleme araçlarına da sahiptir. Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro ile video birleştirme, video kırpma, video ayırma, video efekti ekleme gibi işlemleri gerçekleştirerek video düzenlemek için ek bir program kullanma ihtiyacını ortadan kaldırırsınız. Wonderfox Apple Video Converter Factory Pro videolardan görüntü yakalama özelliğine de sahiptir.