Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro

Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 949
  • DOSYA BOYUTU 10.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WonderFox Soft, Inc

Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro ile videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro, video dönüştürme işlemini kapsamlı bir şekilde gerçekleştirirken video düzenleme seçenekleri gibi özellikleriyle benzerlerinden ayrılan çok amaçlı bir video dönüştürme programıdır.

Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro eğer bir Nokia telefona sahipseniz video dönüştürme seçenekleriyle sizi oldukça tatmin edecektir. Program birçok farklı Nokia telefon modeli için hazır profiller içermektedir. Bu hazır profiller sayesinde bilgisayarınızda kayıtlı videoları veya DVD'lerinizi direkt olarak Nokia telefonunuzla uyumlu hale getirebilirsiniz. Programın basit arayüzü sayesinde birkaç tıklama sonucu bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro videolarınızı elden geçirmenize de imkan tanıyor. Programın sunduğu video düzenleme araçları ile ihtiyacınıza daha uygun videolar hazırlayabilmeniz mümkündür. Video kesme özelliği sayesinde videoların istenmeyen yerlerini videodan çıkarabilir, video birleştirme özelliği ile farklı videoları birbirine ekleyebilir, video kırpma özelliği ile ekranınıza tam olarak uymayan videoların boyutunu yeniden yapılandırabilirsiniz. Program videoların parlaklık ve kontrast gibi temel renk ayarlarını değiştirebilmenize imkan verdiği gibi video efekti ekleme konusunda size yardımcı olmaktadır. Böylece özel renk filtrelerine ve görünümlere sahip videolar yaratabilirsiniz.

Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro dönüştürme işlemlerinde videolarda gömülü altyazıları korumaktadır. Bunun yanında videolardan ekran görüntüsü alabilmek Wonderfox Nokia Video Converter Factory Pro'nun diğer bir kullanışlı özelliğidir.