Wondr

Wondr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici C2M

Twitter'da canlı yayın başlatarak, takipçilerinizin anonim olarak size sorular sormasını sağlayabilirsiniz.

Wondr uygulaması ile Twitter’da canlı yayın oturumu başlatarak, takipçilerinizin anonim olarak sizlere sorular sormasını sağlayabilirsiniz.

4 milyon üyeyi geride bırakan anonim sohbet uygulaması Connected2.me’nin geliştiricileri tarafından yayınlanan Wondr uygulaması ile Twitter’daki takipçilerinizle soru-cevap oturumu başlatabiliyorsunuz. Twitter’ı kasıp kavuran canlı yayın uygulamalarından sonra ortaya çıkan Wondr’ın kullanımı da oldukça kolay. Uygulamaya sadece Twitter ile giriş yapabileceğinizi de önceden söylemekte fayda var.

Ana ekranda bulunan Wondr butonuna tıklayarak, başlatacağınız oturum için bir başlık belirleyebilirsiniz. Bunun ardından da canlı oturumunuzu başlatabiliyorsunuz. Oturumunuz başladığınızda takipçilerinize giden otomatik bildirim sayesinde sizden haberdar olan kişiler, anonim olarak size yazabiliyorlar. Birden fazla aktif sohbeti beraber yönetmenize izin veren Wondr, aynı anda en fazla 10 takipçinizle birden konuşmanıza izin veriyor. Bu sayıdan fazlasını da otomatik olarak sıralayarak, konuşma bittikçe ön sıralara yerleştiriyor.

Connected2.me ve Twitter’ın canlı yayın özelliğini bir arada sunan Wondr uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.