WWE Mayhem

WWE Mayhem

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,022
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

The Rock, John Cena, Brock Lesnar ve diğer efsane güreşçiler bir arada

WWE Mayhem, mobil platformda hazırlanmış en iyi Amerikan Güreşi oyunu diyebilirim. The Rock, John Cena, Brock Lesnar ve saymakla bitiremeyeceğim efsane güreşçilerden oluşan takımınızı kurup maçlara çıkıyorsunuz. Hem tek başınıza oynayabileceğiniz hem de arkadaşlarınızı dahil ederek oynayacağınız pek çok oyun seçeneği bulunmakta.

Gerek grafiklerinin kalitesi, gerek oynanış dinamikleri, gerekse de içeriğiyle Android telefon/tablette oynayabileceğiniz en iyi Amerikan Güreşi oyunu. WWE süper starları ve WWE efsaneleri olarak geçen tüm isimler oyunda mevcut olduğundan teker teker saymayacağım. Oyunun güzel yanı; 6 sınıfa ayrılan güreşçilerden biriyle değil, takım halinde dövüşüyorsunuz. Her güreşçinin bitirici vuruşu, özel hareketleri oyuna dahil edilmiş. Amerikan güreşlerinde hayran kaldığımız şov amaçlı yapılan hareketler mevcut.

Monday Night RAW, SmackDawn Live, Clash of Champions PPV gibi gerçek WWE canlı şovlarıyla eşleşen aksiyon yüklü etkinliklere katılabildiğiniz oyunda birçok ödül ve hediye sizi bekliyor.