Xilisoft 3GP Video Converter

Xilisoft 3GP Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 51,973
  • DOSYA BOYUTU 15.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xilisoft

3GP Video Converter ile cep telefonlarında yaygın olarak kullanılan 3GP formatını istediğiniz formata dönüştürebilicek veya medyalarınızı 3GP formatında cep telefonunuza atabiliceksiniz.

Xilisoft 3GP Video Converter tüm cep telefonu kullanıcıları için güçlü bir 3GP media formatı dönüştürme yazılımı. Bu program sizlere MPEG ve AVI dosyalarıızı 3GP formatına kolayca ve hızlı bir şekilde dönüştürmenizde yardımcı oluyor. Artık istediğiniz video dosyasını en favori filmlerinizi 3GP formatında cep telefonunuzda istediğiniz zaman izliyebiliceksiniz.

Bu programın desteklediği media formatları. AVI, MPEG1/2/4, WMV, MP4, MOV, RM, DV, UV, H264, bu formatları istediğiniz 3GP (3GPP), 3G2 (3GPP2) ve MPEG-4 (.mp4) olarak dönüştürme imkanına sahipsiniz.

Önemli! Desteklenen Telefon Modellerini bu adresten görebilirsiniz.

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları: 

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları: 

BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları: 

Video formatları: 

AVI, MPEG, WMV, MP4, DivX, XviD, RM, 3GP, 3G2, MPEG-1, MPEG-4

Ses formatları:

MP3, WMA, AAC, OGG, M4A, RA, AC3, AMR

Görüntü formatları:

BMP