Xilisoft iPhone Video Converter

Xilisoft iPhone Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,800
  • DOSYA BOYUTU 15.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xilisoft

Multimedya dosyalarınızın tamamını iPhone'da oynatabilecek formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan bu gelişmiş format dönüştürme aracı ile artık bilgisayarınızda olan tüm multimedya dosyalarınız iPhone'unuz üzerinde de olacak.

iPhone telefonu için geliştirilen bu video dönüştürme aracı ile AVI, MPEG, DivX, MOV, VOB, MP4 ve daha birçok video formatını iPhone'da oynatılmaya hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca ses dosyalarını da dönüştürebilen bu yazılım ile iPhone'unuza WMA, MP2, OGG, RA, AC3, APE, CDA gibi ses formatlarını da MP3'e dönüştürüp yükleyebilirsiniz.

PNG gibi resim formatlarını da destekleyen program ile tüm multimedya dosyalarınızı iPhone'unuz için uygun formatlara dönüştürüp cihazınız üzerinden erişebilirsiniz.

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları: 

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları: 

BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları: 

Video formatları: 

MPEG, MP4, H.264/MPEG-4, MOV, MPEG-4

Ses formatları:

MP3, AAC, WAV, M4A, AIFF

Görüntü formatları:

BMP