Xilisoft iPod Video Converter

Xilisoft iPod Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,699
  • DOSYA BOYUTU 15.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xilisoft

Ses ve video dosyalarınızı iPod ve iPhone cihazlarına uyumlu hale getirmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir format dönüştürücü yazılım.

Xilisoft iPod Video Converter, videolarınızı iPod'a kolayca aktarabilmeniz için hazırlanmış basit arayüzlü bir yazılımdır. Videolarınızın formatını değiştirip, iPod'a uygun formata getirir. Böylece siz de formatını değiştirdiğiniz videoyu iPod'unuza aktarabilirsiniz.

Xilisoft iPod Video Converter'ı diğer programlardan ayıran en önemli özelliği, diğer programlardan çok daha fazla formatı desteklemesidir. AVI, MPEG, WMV, MOV, RM, RMVB, DivX, ASF, VOB, 3GP gibi formatlara sahip videoları iPod veya iPhone'un desteklediği formata çevirebilir. iPod Video Converter müziklerinizin de formatını değiştirebilir. WAV, WMA, MP2, AC3, RA, OGG, CDA, CDA, APE gibi müzik formatlarını iPod'un desteklediği MP3, M4A, AAC gibi formatlara dönüştürebilir.

İstenilen işlemi çok hızlı yapmasıyla beraber, bu kadar fonksiyonel olmasına karşın arayüzü teknik bilgi gerektirmemektedir.

Uyumlu cihazlar:

iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch
iPhone, iPhone 3G, Apple TV

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları: 

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları: 

BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları: 

Video formatları: 

MPEG, MP4, MPEG-4, MOV

Ses formatları:

MP3, AAC, WAV, M4A, AIFF

Görüntü formatları:

BMP