XnBooth

XnBooth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 367
  • DOSYA BOYUTU 5.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XnView

Fotoğraf kolajlarınızı hemen aynı uygulama içerisinde farklı şekilde filtrelemek için ücretsiz olan XnBooth'u denemeyi unutmayın.

XnBooth uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve fotoğraflarınızın çok daha güzel ve renkli bir hale getirilmesi için kullanılıyor. Uygulama bir yandan fotoğraf kolajı yaparken bir yandan da renk efektleri uyguluyor ve her bir kolaj üzerinde farklı bir efekti koymanıza izin veriyor. Dolayısıyla fotoğraf kolajınızın üzerine tek bir efekt değil fotoğraf adedi kadar efekt koyabiliyor ve çok daha canlı hale getirebiliyorsunuz.

Dilerseniz galerinizde bulunan fotoğrafları kullanabileceğiniz gibi dilerseniz kameranızı hemen kullanabilir ve kolajda kullanılacak olan fotoğrafları elde edebilirsiniz. Daha sonra tek yapmanız gereken şablonunuzu seçmek, efektleri belirlemek ve sonucu almak. Efektlenmiş kolajınızı hemen Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal ağlarınız üzerinde paylaşabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Tabii ki galerinize kaydetme ve e-posta ile gönderme seçenekleri de mevcut.

Ücretsiz ve kolay kullanılır yapısı ile dikkat çeken program, yeni bir fotoğraf efektlendirme uygulaması arayanların ve fotoğraf kolajları yapmayı sevenlerin hoşuna gidecektir.