XnExpress Camera

XnExpress Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 696
  • DOSYA BOYUTU 0.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XnView

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz alternatif ve ücretsiz bir kamera uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı kesinlikle kaçırmayın.

XnExpress Camera uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen bir kamera uygulaması ancak onu diğerlerinden ayıran en önemli yanı onlarca gereksiz araç barındırmaması ve özellikle hızlı ancak basit efektler ile filtreler uygulamak isteyenlere hitap ediyor olması. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sade ve anlaşılır arayüzü sayesinde de bir adım öne geçiyor.

Çektiğiniz fotoğrafların en popüler sosyal paylaşım ağlarında da paylaşılabilmesi için gerekli butonları barındıran XnExpress Camera, aynı zamanda direkt olarak fotoğrafları telefonunuzun galerisine kaydediyor. Efektler ve filtrelerin yanında fotoğraf çevirme, kırpma gibi özellikleri de desteklemesi ile minik bir resim editörü görevi de görüyor ancak tabii ki bu konuda çok gelişmiş özellikler beklememeniz yerinde olacaktır.

Minimal bir yapıda hazırlanan XnExpress Camera'nın sağlayabildiği efektler arasında kontrast, parlaklık ve doygunluk değiştirme, gölgeler, belirginleştirmeler, renk sıcaklığı ayarlama gibi araçlar yer alıyor. Eğer alternatif bir kamera uygulaması arayışınız devam ediyorsa kaçırmamanızı önerdiğim uygulamayı kullanırken ne kadar hızlanacağınızı fark edebilirsiniz.