Yidio APK

Yidio APK

kullanıcı

Yidio APK, dijital platformları bir araya toplayan uygulama yeni dizi ve filmleri keşfetmeniz için size rehberlik edecek.

Yidio APK, ücretsiz film uygulamalarından farklı olarak film ve dizi izleyebileceğiniz platformları gösteren, fiyat karşılaştırması yaparak en uygun servisi bulmanıza yardımcı olan bir uygulama. Netflix, Amazon Prime, Hulu başta olmak üzere 300’den fazla servisde yer alan film, dizi, tv şovları keşfetmek için harika bir uygulama.

Yidio APK İndir

Akıllı telefon ve tabletten film ve dizi izlemeyi sevenlerin tercih ettiği dijital platformları bir araya toplayan Yidio, rehber niteliğinde bir uygulama.  Netflix, Hulu Plus, Amazon Prime, Xfinity, DirecTV, HBO GO, HBO NOW, Google Play, Crackle, MTV, CBS, Vudu, FOX, CW, PBS, Lifetime, YouTube, A&E, History Channel, MAX GO, Showtime, Cartoon Network, Comedy Central, VH1, ABC, Starz, EPIX, aklınıza gelen gelmeyen tüm servislerin içeriklerini takip edebileceğiniz ve izleyebileceğiniz bir uygulamadan bahsediyorum. Neyi nereden izleyeceğinizi söylemek dışında izlediklerinize göre öneriler sunuyor, her gün yeni eklenenleri bildiriyor.

Yidio: TV Show & Movie Guide Özellikleri

  • Neyi nereden ne kadara izleyeceğinizi öğrenin.
  • İzlediğiniz bölümü işaretleyin ve hemen diğerine geçin.
  • Dizi ve filmleri izleme listenize ekleyin ve kişiselleştirilmiş hatırlatıcılar, öneriler alın.
  • Dizi ve filmleri online izleyebileceğiniz yerleri kolayca bulun.