Yik Yak

Yik Yak

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 452
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yik Yak, LLC

Yik Yak, oturduğunuz yerin yakın çevresinde neler olup bittiğinizi öğrenerek diğer kişiler ile bağlantı kurabileceğiniz eğlenceli bir sosyal medya platformudur.

Yik Yak, çevrenizde gerçekleşenlerden haberdar olmanızı sağlayan bir Android sosyal medya platformudur. iOS ve Web servisi olarak da çalışan Yik Yak, yakın çevrede oturan kişilerin birbirleri ile bağlantı kurarak neler yaptıklarını görebilmeleri sağlıyor.

Komşuluğun gittikçe öldüğü son zamanlarda tam da ihtiyacımız olan türden uygulamalar arasına giren Yik Yak, komşularınız yada yakın çevrenizde oturan kişiler ile güzel bir topluluk oluşturmanızı sağlıyor. Örneğin mahalledeki arkadaşlarınızı Yik Yak üzerinde eklediniz. Bu size onların neler yaptığını görebilme imkanı sunmaktadır. Daha detaylı açıklayacak olursak, mahalle arkadaşınız saat 3'te basket oynayacağını yazabilir. Siz de bu haberi Yik Yak üzerinden görerek ona sizinde katılacağını belirtebilirsiniz.

Kendi paylaşımlarınızı, yorum ve cevaplarınızı yapmanıza olanak sağlayan uygulama da yaptığınız her türlü etkinlik için Yak puan da kazanıyorsunuz.

Daha fazla sosyal olmak için kullanabileceğiniz uygulama aynı zamanda yakın çevrenizdeki kişilerle tanışarak arkadaşlıklar kurmanızı da sğalamaktadır. Yik Yak sayesinde arkadaş sayınız bir anda artabilir ve aktivitesi daha bol olan bir hayata geçiş yapabilirsiniz. Fakat uygulama henüz yeni olduğu için kullandığını bölgedeki kullanıcı sayısına göre etkinlikler artış veya azalış gösterecektir. Yinede zamanla uygulama daha popüler oldukça tanışabileceğiniz çok daha falza kişi olacaktır.

Yeni arkadaşlıklar kurmak, çevrenizde olup bitenlerden haberdar olmak ve istediğiniz şakaları dostlarınızla anında paylaşmak isterseniz Yik Yak'ı Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek keyfini çıkartabilirsiniz.