YouTube Gaming

YouTube Gaming

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,927
  • DOSYA BOYUTU 9.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

YouTube Gaming, oyuncuların bir araya gelebilecekleri ve kendi canlı yayınlarını yapabilecekleri bir platform.

YouTube Gaming, Android platformuna sahip olan akıllı telefon ve tabletler üzerinde kullanabileceğimiz, oyuncuları bir araya getirmek üzere Google tarafından tasarlanmış bir uygulama.

Oyunseverlerin ve oyun dünyasını yakından takip edenlerin ortak buluşma noktalarından olan Twitch'e ciddi bir rakip çıkartan YouTube, bu uygulama sayesinde oyuncuların kalbini tam anlamıyla fethedecek gibi görünüyor. Uygulama sayesinde tüm oyun içeriklerine erişim sağlayabiliyor ve hatta oyuncuların bizzat gerçekleştirdikleri canlı yayınlara dahi erişim sağlayabiliyoruz.

YouTube Gaming'in kullanımı son derece basit ve hızlı. Dilediğimiz içeriği arama butonunu kullanarak arayabiliyor, kanallara göz atabiliyor, videolara yorum bırakabiliyor ve diğer oyunseverler ile etkileşime girebiliyoruz. Hoşumuza giden içerikleri favorilerimiz arasına alabiliyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Google hesabımız ile giriş yapmamız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra ise videoları izlemeye ve yorum bırakmaya başlayabiliyoruz. Sade ve göz yormayan bir tasarıma sahip olan YouTube Gaming, oyun dünyasının nabzını yakından tutmak isteyen kullanıcıların kaçırmaması gereken bir seçenek.