YouTube to MP3 Converter Studio

YouTube to MP3 Converter Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,143
  • DOSYA BOYUTU 4.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ManiacTools

YouTube to MP3 Converter Studio, YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürme programıdır.

YouTube to MP3 Converter Studio, YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürme programıdır. Bu yazılım sayesinde dinlemek istdiğiniz bir YouTube videosunu MP3 formatına dönüştürebilirsiniz. 

Popüler şarkıları dinlemenin ücretsiz ve en kolay yolu onu YouTube'da bulmaktır. Bulduğunuz şarkılara ait videoları indirmek ise işte bu programın işi. Sevdiğiniz her şarkıyı çok kısa sürede ve zahmetsizce bu programla indirebilir, sonrasında bir müzik listesi oluşturabilirsiniz. yapmanız gereken, videoya ait linki programın ilgili bölümüne yapıştırmak ve indir butonuna tıklamak. Program, indirme işlemi sırasında bu videoyu bir ses dosyası halinde size sunacaktır. Bunun yanında eğer dosyayı MP3 formatında değil de WAV dosyası halinde indirmek istiyorsanız, programın bunu yapması da mümkün.

YouTube to MP3 Converter Studio, diğer YouTube'dan MP3'e dönüştürme programlarına göre size bazı avantajlar sunmaktadır. Öncelikle kullanıcı dostudur ve kullanımı kolaydır. Programı çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken sadece linki kopyalamak. Program, indirme ve dönüştürme işlemini kısa sürede tamamlayacaktır. Programın diğer avantajı ise, Internet Explorer'a entegre olabilmesidir. Bunun için, Internet Explorer'da indirmek istediğiniz YouTube videosunu açın. Sayfaya sağ tıklayın ve "MP3'e kaydet" seçeneğini seçin. Bu komut, programı otomatik olarak başlatacaktır. Bunun sonrasında indir butonuna basmanız yeterli olacaktır.