ZArchiver APK

ZArchiver APK

kullanıcı

En iyi arşiv yönetim uygulamaları arasında yer alan ZArchiver APK, basit arayüzü ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

ZArchiver APK, akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki dosyaları yönetmenizi sağlayan harika bir çözüm aracıdır. Dosyalarınızı yönetirken birçok seçeneği de kullanabildiğiniz bu uygulama, kullanıcılar büyük kolaylık sağlıyor. Bir yedekleme oluşturmanıza ve seçilen dosyaları herhangi bir yerden geri yüklemenize olanak tanır.

Dosyalarınızı kopyalayabilir, indirebilir, karşıya yükleyebilir, taşıyabilir veya yeniden adlandırabilirsiniz. ZArchiver, birçok dosya uzantısını sorunsuz bir şekilde açabiliyor. Bu sayede her türden dosyaları açabilir ve istediğiniz işlemi başka bir programa gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. 

Ayrıca bu uygulama, cihazınızda yer açmak ve daha az boyutlu dosyalar oluşturmak adına iyi iş çıkarıyor. Depolama sıkıntınız varsa dosyalarınızı sıkıştırarak, alan açabilirsiniz.

ZArchiver APK İndir

Ayrıca uygulama içerisinde kendinize ait şifreli arşivler oluşturabiliyorsunuz. Parola korumalı arşivler oluşturun ve dosyalarınızı rahatça saklayın. 

Basit ve gayet de işlevsel bir arayüze sahip olan ZArchiver APK'yı indirerek, siz de akıllı cihazlarınızdaki dosyalarınızı rahatça yönetebilirsiniz.

ZArciver APK’nin Açabildiği Dosyalar ise Şöyle:

7z (7zip), zip, rar, rar5, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz, chm, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, ubf), wim, ecm, lzip, zst (zstd), egg, alz;

ZArchiver APK Özellikleri

  • Akıllı cihazlarınızdaki arşiv yönetimini yapın.
  • 10 MB'dan küçük dosyaları çıkarmadan açın.
  • Dosyalarınızı rahatça sıkıştırın ve depolama alanı açın.
  • Posta uygulamalarından gelen arşiv dosyalarını açın.
  • Şifre korumalı arşivler oluşturun.
ARTILAR

Reklam yok

EKSİLER

Arayüz kötü