iZip

iZip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 587
  • DOSYA BOYUTU 6.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codeius Pty Ltd

Başarılı uygulamalar arasında yerini alan iZip ile büyük boyutlu dosyaları zahmetsizce ufaltabilirsiniz.

iZip Android cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya sıkıştırma uygulamasıdır. Kapsamlı dosya yönetim araçlarından biri olan iZip sayesinde büyük boyutlu dosyalarınızı kısa süre içerisinde daha ufak boyulu dosyalara dönüştürebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak müzik ve video benzeri medya dosyalarınızın boyutlarını ufaltıp email yoluyla dilediğiniz alıcılara gönderebilirsiniz. Son derece temiz görünen ve düzenli bir yerleşime sahip olan arayüz sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

Uygulama sadece zip dosyaları üretmekle kalmıyor aynı zamanda daha önce ziplenmiş dosyaları da açabiliyor. Bu sayede başka hiçbir uygulamaya gerek duymadan sadece iZip'i kullanarak zip dosyalarını kolayca açabilirsiniz.

Kullanışlı özellikleriyle öne çıkan iZip'in arayüzünde zipleme, silme, email yoluyla gönderme, fotoğraf çekme ve yeniden isimlendirme seçenekleri mevcut. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde yardım seçeneğini kullanabilirsiniz.

Genel çerçevede başarılı olarak niteleyebileceğim iZip ile büyük boyutlara sahip dosyalarınızı karmaşık işlemlerle uğraşmadan daha ufak boyutlu dosyalar haline getirebilirsiniz.